צימרים לפי שעות


הצג רשימת כתבות מלאה

חדרי אירוח לפי שעה  30/01/2013

חדרי אירוח לפי שעה

שוברים שגרה
השגרה יכולה להיות מתישה. גם אלה מאתנו שאוהבים ומעדיפים סדר ושגרה זקוקים לפעמים לחוויה שונה ולאנרגיות חדשות. הבעיה היא שלרוב, חופשות מהעבודה מצריכות לוגיסטיקה רבה – תיאום החופשה מול הממונים, קביעת יעד לנסיעה ותכנון הטיול. פעולות אלה דורשת זמן, מחשבה ובעיקר כסף. כמה פשוט היה להחליט, ללא תכנון מוקדם, שאתם עוצרים ומטפלים קודם כל בעצמכם.

גמישות
בכל רחבי הארץ תוכלו למצוא חדרי אירוח לפי שעה, אליהם תוכלו לברוח עם בן או בת הזוג מהמציאות הדוחקת ומהשגרה הלוחצת. יש כמה יתרונות בולטים להשכרת חדרי אירוח לפי שעה, כשהבולט בהם הוא הגמישות והיכולת הרבה יותר לספונטניות. בקיץ קשה יותר למצוא בתי מלון פנויים ובחורף תפוסת הצימרים גדולה מאוד, מה שמחייב הכנה ותיאום מראש. חדר אירוח לפי שעה זמינים לרוב בהתרעה קצרה הרבה יותר, כך שתוכלו להיות ספונטניים ולהחליט שכבר מחר בבוקר אתם מפתיעים ולוקחים יום חופש.

חוויה קסומה
חדרי אירוח לפי שעה מציעים לכם את כל הפינוקים שלהם אתם זקוקים – בדיוק בזמן שאתם צריכים. מיטה מרווחת ונוחה, ג'קוזי, טלוויזיה, אוכל, ומעל הכול שקט מוחלט. בידוד. כשתיכנסו אל החדר תרגישו שאתם לבד בעולם ושהכול עצר מלכת. למשך כמה שעות תבלו בראש שקט ותיהנו מרגעים קסומים של שלווה ונחת שלא חוויתם זמן רב.

פינוק זוגי או אישי
הגיעה העת לפרגן. לעצמכם ולאהוביכם. חדרי אירוח לפי שעה הם דרך נפלאה להשקיע בזוגיות ולבלות כמה שעות שקטות ומהנות יחד. תוכלו להפתיע את בן או בת הזוג ולשלב את חדר האירוח הרומנטי ביום פינוק שלם לכבוד יום נישואין או יום הולדת. ותוכלו גם להיות אתם, ורק אתם, כשאתם זקוקים לפינה שקטה שבה תוכלו לנוח ולאגור כוחות מחדש.
הצג רשימת כתבות מלאה