צימרים לפי שעות


הצג רשימת כתבות מלאה

חדרים דיסקרטיים באשדוד  24/06/2013

חדרים דיסקרטיים באשדודבמה שונים חדרים דיסקרטיים מחדרים רגילים?
חדרים דיסקרטיים באשדוד או בכל מקום אחר צריכים להקפיד על דבר חשוב אחד: הדיסקרטיות. הם צריכים לתת לכם את האפשרות להזמין את החדר, להגיע אליו ולשלם עליו מבלי שאיש ידע על כך ומבלי שאיש יראה אתכם. על מנת שהדבר אכן יהיה כך, החדרים צריכים להיות בפאתי העיר או לפחות ברחוב צדדי שהתנועה בו דלילה. הבית בו נמצא החדר צריך להיות בית פרטי. החניה צריכה להיות צמודה לחדר כאשר שערים חשמליים מפרידים בין הכניסה לחניה לבין החוץ. כל אלה הם תנאים אשר אינם רלוונטים לחדרים שאינם דיסקרטיים. כל זמן השהות בחדר, אין הזוג אמור להתקל באף אדם אלא אם זו החלטתו והוא מעוניין להזמין שירות או טיפול לחדר. גם התשלום צריך להתבצע במזומן בתיבת שירות ולא בדרך אחרת. לאחר התשלום אין המקום אמור ליצור עמכם קשר או לרשום קבלה על שמכם.

סודיות עם ניקיון ופינוק
גם אם מדובר על חדרים דיסקרטיים, אין הדבר אמור לגרוע מהתנאים בהם. חדרים דיסקרטיים אינם אמורים להיות בעלי מראה מפוקפק ותנאים שאינם נוחים. להיפך. זוג שרוצה לבלות באופן דיסקרטי מחפש את השקט ומחפש למצות את מספר השעות המועט שיש לו בצורה הטובה ביותר. לכן, אם אתם גרים באזור אשדוד ומחפשים חדרים דיסקרטיים באשדוד בידקו האם יש בהם, כמו בצימרים ללינה, גם ג'קוזי מפנק, האם יש בהם טלוויזיה, מטבחון מאובזר ואמבטיה בה תמצאו מוצרי טיפוח. בידקו מהם ה"צ'ופרים" אשר כלולים במחיר כמו כיבודים, נרות ריחניים ועוד. אינכם מן הסתם מסתפקים במקום רק בגלל היותו דיסקרטי. לפני הכל המקום צריך לספק לכם הנאה ופינוק. אל תתפשרו על מקום בו התנאים אינם מספקים. חפשו מקום המעניק את כל התנאים ושתוכלו להנות בו הנאה אמיתית
.
לבדוק מיהם הבעלים
הזמנת חדרים באופן דיסקרטי יש בה רגישות. אנשים שאינם הוגנים יכולים לנצל את חולשתו של הזוג למטרות לא טובות כגון סחיטה ולדרוש תשלום נוסף עבור שמירה על סודיות, דבר המובטח מלכתחילה מעצם הגדרת החדרים כדיסקרטיים. לפני הזמנת החדר דברו עם הבעלים. על פי חושיכם, עד כמה שתצליחו לקלוט, נסו להבין האם מדובר כאן על אדם ישר, אדם שנשמע אדיב ושיודע מה משמעות השירות שהוא מציע. במצב כזה, בו אתם תלויים באופיו של אדם אחר, יש להקשיב היטב גם למה שנשמע מאחורי המילים שהוא טון הדיבור של בעלי המקום, המידה בה הוא קשוב אליכם ודברים קטנים נוספים. בסופו של דבר תלכו לפי האינטואיציה שלכם. גם עם חשד קל שבקלים אל תזמינו באותו מקום. אחרי הכל ישנו מגוון של חדרים דיסקרטיים באשדוד וסביבתה ובודאי באזור המרכז.

דיסקרטיות לא בכל מחיר
כמובן שחלק מן השיקולים באיזה מקום לבחור הוא המחיר. ישנם חדרים דיסקרטיים באשדוד לדוגמה אשר יקחו מחיר מופקע על מנת לקבל מן הסיטואציה הרגישה כמה שאפשר. מלכתחילה לא כדאי לבחור מקומות כאלה. המחיר צריך להיות סביר ואפילו זול מתוקף היותה של ההזמנה קצרה. לרוב הזמנת חדרים דיסקרטיים היא עד שלוש שעות, כך שהמחיר צריך להיות בהתאם.

הצג רשימת כתבות מלאה